Biografier

Eivind Kristofer Reiten


Født: 02.04.1953
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1985-89 2. suppleant Møre og Romsdal fylke Direktør i Norsk Hydro; Seksjonssjef i Norsk Hydros landbruksgruppe Senterpartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Fiskeridepartementet 04.10.1985 - 08.05.1986
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Finans- og tolldepartementet 17.06.1983 - 03.10.1985