Biografier

Jens Ingebret Evensen


Født: 05.11.1917
Død: 15.02.2004
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Departementet for handel og skipsfart 16.10.1973 - 26.09.1974
Statsråd Sekretariatet for havretts- og fiskerigrensesaker 27.09.1974 - 14.01.1976
Statsråd Sekretariatet for havretts- og fiskerigrensesaker 15.01.1976 - 30.12.1978