Biografier

Reidar Andreas Hirsti


Født: 25.03.1925
Død: 14.04.2001
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Departementet for industri og håndverk 01.05.1974 - 29.06.1975