Biografier

Ivan Kristoffersen


Født: 1931
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Fiskeridepartementet 26.11.1980 - 03.02.1981
Statssekretær Fiskeridepartementet 04.02.1981 - 13.10.1981