Biografier

Bendik Rugaas


Født: 31.12.1942
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Administrasjonsdepartementet 29.11.1996 - 31.12.1996
Statsråd Planleggings- og samordningsdepartementet 01.01.1997 - 16.10.1997