Biografier

Helga Gitmark


Født: 30.09.1929
Død: 02.08.2008
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1977-81 2. suppleant Aust-Agder fylke Hjemmearbeidende husmor og bonde Senterpartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Miljøverndepartementet 05.03.1973 - 15.10.1973