Biografier

Harald Tom Nesvik


Født: 04.05.1966
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1997-01 10. representant Møre og Romsdal fylke Fylkesmann i Møre og Romsdal fra 1.1.2019; Selger ved Moa Elektromarked Fremskrittspartiet
2001-05 9. representant Møre og Romsdal fylke Fylkesmann i Møre og Romsdal fra 1.1.2019 Fremskrittspartiet
2005-09 1. representant Møre og Romsdal fylke Fylkesmann i Møre og Romsdal fra 1.1.2019 Fremskrittspartiet
2009-13 2. representant Møre og Romsdal fylke Fylkesmann i Møre og Romsdal fra 1.1.2019 Fremskrittspartiet
2013-17 3. representant Møre og Romsdal fylke Fylkesmann i Møre og Romsdal fra 1.1.2019 Fremskrittspartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Nærings- og fiskeridepartementet 13.08.2018 - 30.08.2019
Statsråd Nærings- og fiskeridepartementet 30.08.2019 - 24.01.2020