Biografier

Karen Grønn-Hagen


Født: 27.11.1903
Død: 19.12.1982
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1953-57 1. suppleant Hedmark fylke Bonde; Hushjelp og budeie; Husmor Senterpartiet
1961-65 8. representant Hedmark fylke Bonde; Hushjelp og budeie; Husmor Senterpartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Departementet for familie- og forbrukersaker 28.08.1963 - 24.09.1963