Biografier

Kjell Hanssen


Født: 30.04.1932
Død: 25.12.2014
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1969-73 1. suppleant Akershus fylke Høyre
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Departementet for handel og skipsfart 17.11.1969 - 16.03.1971
Statssekretær Industridepartementet 10.02.1984 - 08.05.1986
Statssekretær Statsministerens kontor 16.10.1989 - 02.11.1990