Biografier

Gudmund Harlem


Født: 24.07.1917
Død: 22.03.1988
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Sosialdepartementet 01.08.1955 - 17.02.1961
Statsråd Forsvarsdepartementet 18.02.1961 - 27.08.1963
Statsråd Forsvarsdepartementet 25.09.1963 - 11.10.1965