Biografier

John-Ragnar Kvam Aarset


Født: 18.12.1973
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2001-05 1. suppleant Buskerud fylke Konsulent Høyre
2005-09 2. suppleant Buskerud fylke Konsulent/politisk rådgiver Høyre
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Samferdselsdepartementet 16.10.2013 - 15.12.2015
Statssekretær Samferdselsdepartementet 09.03.2020 - 27.10.2021