Biografier

Peder Ragnar Holt


Født: 25.01.1899
Død: 24.03.1963
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Konsultativ statsråd Forsynings- og gjenreisningsdepartementet 05.11.1945 - 29.06.1948
Statsråd Fiskeridepartementet 19.11.1951 - 21.01.1955