Biografier

Eva Lundegaard Kolstad


Født: 06.05.1918
Død: 26.03.1999
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1957-61 1. suppleant Oslo Egen revisjonsforretning; Statsautorisert revisor Venstre
1965-69 2. suppleant Oslo Egen revisjonsforretning; Statsautorisert revisor Venstre
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Forbruker- og administrasjonsdepartementet 18.10.1972 - 15.10.1973