Biografier

Erling jr. Norvik


Født: 09.04.1928
Død: 31.12.1998
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1961-65 3. representant Finnmark fylke Fylkessekretær Høyre
1965-69 3. representant Finnmark fylke Fylkessekretær Høyre
1969-73 3. representant Finnmark fylke Fylkessekretær Høyre
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Statsministerens kontor 14.10.1981 - 07.06.1983
Statssekretær Statsministerens kontor 08.06.1983 - 30.08.1984