Biografier

Geir Olsen


Født: 1964
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Finansdepartementet 01.01.2005 - 16.10.2005
Statssekretær Finansdepartementet 17.01.2018 - 24.01.2020
Statssekretær Finansdepartementet 24.01.2020 - 23.01.2021