Biografier

Tore Vamraak


Født: 03.12.1980
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Statsministerens kontor 16.10.2013 - 18.06.2015
Statssekretær Finansdepartementet 19.06.2015 - 17.01.2018