Biografier

Vidar Brein-Karlsen


Født: 03.02.1981
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 16.10.2013 - 09.10.2017
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 09.10.2017 - 17.01.2018