Biografier

Magnus Thue


Født: 1980
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Kunnskapsdepartementet 12.08.2016 - 15.10.2017
Statssekretær i permisjon Kunnskapsdepartementet 16.10.2017 - 15.01.2018
Statssekretær Kunnskapsdepartementet 16.01.2018 - 17.01.2018
Statssekretær Nærings- og fiskeridepartementet 17.01.2018 - 24.01.2020
Statssekretær Finansdepartementet 24.01.2020 - 23.01.2021