Biografier

Tom Erlend Skaug


Født: 1974
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Konstituert statssekretær Statsministerens kontor 16.01.2017 - 12.02.2017
Statssekretær Barne- og likestillingsdepartementet 17.01.2018 - 14.12.2018
Statssekretær Barne- og likestillingsdepartementet 14.12.2018 - 22.01.2019
Statssekretær Kunnskapsdepartementet 14.12.2018 - 22.01.2019
Statssekretær Kunnskapsdepartementet 22.01.2019 - 24.01.2020