Biografier

Jens Frølich Holte


Født: 15.04.1985
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Samferdselsdepartementet 28.04.2017 - 23.07.2017
Statssekretær Utenriksdepartementet 20.10.2017 - 17.01.2018
Statssekretær Utenriksdepartementet 17.01.2018 - 22.01.2019
Statssekretær Utenriksdepartementet 22.01.2019 - 01.10.2020
Statssekretær i permisjon Utenriksdepartementet 01.10.2020 - 20.01.2021
Statssekretær Utenriksdepartementet 20.01.2021 - 12.05.2021