Biografier

Rikard Gaarder Knutsen


Født: 26.03.1994
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Landbruks- og matdepartementet 30.11.2018 - 22.01.2019
Statssekretær Olje- og energidepartementet 22.01.2019 - 29.11.2019