Biografier

Lisbeth Berg-Hansen


Født: 14.03.1963
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1997-01 5. suppleant Nordland fylke Arbeiderpartiet
2009-13 2. suppleant Nordland fylke Fiskeoppdretter, SinkaBerg-Hansen AS Arbeiderpartiet
2013-17 1. representant Nordland fylke Fiskeoppdretter, SinkaBerg-Hansen AS Arbeiderpartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Fiskeri- og kystminister Fiskeri- og kystdepartementet 21.10.2009 - 15.10.2013
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Statsministerens kontor 20.10.2000 - 18.10.2001