Biografier

Kjell Ingolf Ropstad


Født: 01.06.1985
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2005-09 1. suppleant Aust-Agder fylke Kristelig Folkeparti
2009-13 4. representant Aust-Agder fylke student/leder KrFU Kristelig Folkeparti
2013-17 4. representant Aust-Agder fylke Kristelig Folkeparti
2017-21 4. representant Aust-Agder fylke Kristelig Folkeparti
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Barne- og familiedepartementet 22.01.2019 - 31.05.2020
Statsråd Barne- og familiedepartementet 22.08.2020 - 02.03.2021