Biografier

Odd Højdahl


Født: 05.01.1921
Død: 23.02.1994
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1961-65 6. suppleant Oslo Oppdrag for ILO i Burma Arbeiderpartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Sosialdepartementet 17.03.1971 - 17.10.1972