Biografier

Odd Jostein Sæter


Født:
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Sekretariatet for utviklingshjelpen 17.06.1983 - 31.12.1983
Statssekretær Departementet for utviklingshjelp 01.01.1984 - 08.05.1986
Statssekretær Statsministerens kontor 17.10.1997 - 16.03.2000
Statssekretær Statsministerens kontor 19.10.2001 - 16.10.2005