Biografier

Einar Magnussen


Født: 05.06.1931
Død: 27.03.2004
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Departementet for handel og skipsfart 27.09.1974 - 14.01.1976
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Departementet for handel og skipsfart 12.11.1973 - 26.09.1974